
Прожектор світлодіодний "FELIS-100" 100W 6400K 12000Lm IP65 вуличний чорний (Horoz Electric)
1 158 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-026-0100-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний "FELIS-100" 100W 6400K 12000Lm IP65 вуличний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 100 W |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | A 260 мм * B 230 мм *C 44 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Світловий потік (лм) | 12000 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴



