-4%

Світильник ґрунтовий вуличний LED "OZMO" 3W 4000K на IP44 сонячній батареї (Horoz Electric)
866 ₴
831,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 078-015-0003-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник ґрунтовий вуличний LED "OZMO" 3W 4000K на IP44 сонячній батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Аккумулятор мощностю 3.7w 1200 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 3W |
| Розміри (ДхШхВ) | 333 мм * 110 мм * 104мм |
| Світловий потік (лм) | 200 Lm |
| Термін експлуатації | 100.000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 831,36 ₴


