-3%

Світлодіодний світильник накладний "FARADAY-24" 24W 6400К IP65 вологозахищений білий (Horoz Electric)
242 ₴
234,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 071-015-0024-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник накладний "FARADAY-24" 24W 6400К IP65 вологозахищений білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 250 мм х 125 мм х 38мм |
| Світловий потік (лм) | 2400 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234,74 ₴


