
Світильник підвісний, стельовий Dome P460 Античне Золото (AtmoLight)
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 2221127
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник подвесной потолочный Dome P460 AnticGoldL Светильники Atmolight - разнообразие форм и решений для интерьеров в стиле лофт, скандинавском и современном стилях. Светильники окрашены порошковой краской. Светильники из коллекции Capella - это сплетение геометрических форм, что придает утонченности и легкости Вашему интерьеру. В комплекте идёт инструкция по монтажу, а при возникновении любых вопросов мы с радостью проконсультируем и поможем Вам создать комфорт и украсить помещение с помощью светильников Atmolight. Качество, подтвержденное сертификатами соответствия ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливий також повернення і обмін. Лампа не йде в комплекті. Кріплення - металева планка. Довжина шнура 1 метр, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Золотистий |
| Колір плафона | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.5 см |
| Діаметр | 46 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для вітальні для кафе Для кухні |
| Спрямованість світла | У бік |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт Мінімалізм Сучасний |
| Тип | Великі люстри Декоративні люстри Люстри з абажуром Сучасні люстри |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴


