
Люстра підвісна, стельова Brill P510 Білий (AtmoLight)
2 380 ₴
- В наявності
- Код: 2181112
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра потолочна Brill P510 Білий Світильники Atmolight - різноманітність форм і рішень для інтер'єрів у стилі лофт, скандинавського і сучасного стилю. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники Capella - це сплетення геометричних форм, що надає вам витонченості і легкості Вашому інтер'єру. У комплекті йде інструкція по монтажу, а при створенні будь-яких питань ми з радістю проконсультуємося і допоможемо вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Кість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОССТ. Гарантія 12 місяців, можлива також повернення і обмін.Трі патрона. Лампи не йдуть у комплекті. Фортеця - металева планка. Довжина шнура 1 метр, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 51 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для вітальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Декоративні люстри |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴


