
Світильник підвісний, стельовий Chime GU10 СD57-400-3 Чорний (AtmoLight)
1 820 ₴
- В наявності
- Код: 1091911
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний Chime GU10 СD57-400-3 Чорний (1091911) Світильники Atmolight - різноманітність форм і рішень для інтер'єрів в стилі лофт, скандинавському та сучасному стилях. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники колекції Chime універсальні для будь-якого інтер'єру.У комплекті йде інструкція по монтажу, а при виникненні будь-яких питань, ми з радістю проконсультуємо і допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення з допомогою світильників Atmolight. Якість підтверджена сертифікатами відповідності-ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливий також повернення і обмін. Лампи не йдуть в комплекті. Використовуйте тільки LED-лампи. Кріплення - металева планка. Довжина шнурів 1 метр, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 5.7 см |
| Діаметр стельової чаші | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для бару Для кафе Для кухні Для спальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт Мінімалізм Модерн Скандинавський Сучасний |
| Тип | Люстри-підвіси Сучасні люстри |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴

