
Офісний підвісний лінійний світильник SPL 1250 Т8 Білий (AtmoLight)
1 695 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3511112
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний Підвісний світильник лінійний SPL 1250 White (1488) SPL 600 являє собою металевий світильник , з розводкою для підключення світлодіодних трубчастих ламп Т8 з цоколем G13.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Призначення | Для офісу |
| Поворотний плафон | Немає |
| Змінне джерело світла | Да |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип цоколя | G13 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴



