-4%

Світлодіодна панель рамка світильник ART-50-6 50W 6500K 595x595x15 матова (Біом)
460 ₴
441,60 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 00-00023424
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна Панель BIOM серії ART - це універсальний освітлювальний прилад. Вона має сучасний мінімалістичний дизайн у вигляді рамки та з легкістю може буди вписана до практично будь-якого інтер'єру та призначення приміщення від офісу до домашньої оселі.
Панель має високу світловіддачу - 100 Лм/Вт та якісний окремий IC драйвер.
Монтаж панелі можливий: - Вбудований (стеля Армстронг)
- Накладний (На будь-яку плоску поверхню)
- Підвісний (за допомогою тросиків (в комплекті не йдуть)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Основні атрибути | |
| Колір плафона | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 50 W |
| Світловий потік | 5000Lm |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Робоча напруга | AC 175-265V/50 Гц |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x15 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Форма плафона | Квадрат |
| Температура світла | 6500K (Холодний білий) |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Вид монтажа | Накладні |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Форма світильника | Квадратні |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.







