-2%

Накладний LED Світильник DL-R106-18-5 5000K 18W без д/у Білий настінно-стельовий (Біом)
276 ₴
270,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023844
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Назва - Світильник світлодіодний Biom DL-R106-18-5 5000K 18Вт без д/у
Потужність - 18 W
Форма світильника - Круглі
Температура світла - 5000 К (Біле світло)
Еквівалентна потужність - 162 W
Робоча напруга - AC 175-265V
Світловий потік - 1530 Lm
Світлова віддача - 85 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra - ⩾80
Номінальний струм - 136 mA
Тип розсіювача - Зоряне небо
Кут світіння, ° - 170°
Вид монтажу - Накладні
Розмір габаритний, мм - 260x55
Матеріал корпусу - Пластикові
Клас захисту - IP20
Гарантійний термін - 12 м
Пульт управління в комплекті - Ні
Можливість димування - Не димовані
Колір плафона - Білий
Матеріал плафона - Полікарбонат
Матеріал арматури - Метал
Форма плафона - Коло
Тип світлодіодів - SMD
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 260x55 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 85 Lm/W |
| Світловий потік | 1530 Lm |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270,48 ₴


