-3%

Люстра з пультом світлодіодна світильник SMART SML-R42-80/2 3000-6000K 50W з д/у Чорна стельова (Біом)
1 708 ₴
1 656,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023848
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Назва - Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R42-80/2 3000-6000K 80Вт із д/у
Потужність - 80 W
Форма світильника - Круглі
Температура світла - 3000-6000 K
Колір світіння - Теплий-Нейтральний-Холодний
Робоча напруга - AC 175-265V
Еквівалентна потужність - 720 W
Світловий потік - 6400 Lm
Світлова віддача - 80 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra - ⩾80
Номінальний струм - 606 mA
Тип розсіювача - Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° - 170°
Вид монтажу - Накладні
Розмір габаритний, мм - 485х75
Клас захисту - IP20
Тип управління - Інфрачервоний (IR)
Гарантійний термін - 24 м
Пульт керування в комплекті - Так
Можливість димування - Димовані
Колір плафона - Білий
Матеріал плафона - Полікарбонат
Форма плафона - Коло
Спосіб увімкнення - Пульт дистанційного керування
Тип світлодіодів - SMD
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 485x75 |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Потужність | 80 W |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного управління |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Теплий-Нейтральний-Холодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656,76 ₴







