-3%

Накладний LED Світильник MD-01-R38-5 38W 5000K круглий Чорний (Біом)
908 ₴
880,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023421
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom 38W - це сучасне освітлення з високою ефективністю та стильним дизайном, що ідеально підходить для різних приміщень. За допомогою цього світильника ви можете створити приємне та яскраве освітлення з білим світлом, що допоможе підкреслити деталі та створити комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Він має компактні розміри та легкий монтаж, що робить його ідеальним вибором для різних приміщень, від кухні до офісу. Матовий розсіювач забезпечує рівномірний і приємний розподіл світла без сліпучих відблисків. Завдяки високій ефективності та довгому терміну служби світлодіодів цей світильник є економічним і екологічно чистим рішенням для освітлення вашого приміщення.
Характеристики:
Номінальна потужність: 38W
Номінальний струм: 288мА
Температура світла: 5000К (біле світло)
Світлова ефективність: 80Lm/W
Світловий потік: 3050Lm
Напруга: AC 175-265V
Індекс передачі кольору: >80
Зміна яскравості: не диммується
Управління: без д/у
Розмір: 400х20 мм
Розсіювач: матовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 400x20 |
| Еквівалентна потужність | 342 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал арматури | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 38 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3050 Lm |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880,76 ₴




