
Блок живлення для світлодіодної стрічки DC12 200W 16.5А LED-12-200 IP20 (Біом)
337 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00023437
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023437 |
| Бренд | BIOM |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 200 W |
| Назва | Блок живлення BIOM DC12 200W 16.5А LED-12-200 |
| Розмір | 178x50x23 |
| Робоча напруга | AC 180-264V/50-60Hz |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 16.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴






