
Світлодіодний підвісний лінійний світильник AL4010 75W 6500K 120х18х4см чорний (Ardero)
959 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 80187
Лінійні світлодіодні світильники для освітлення адміністративно-офісних приміщень, торгівельних площ та комерційних об’єктів.
Дані світильники доповнюють серію схожих моделей AL4020 та AL4030 в нашому асортименті і по суті можуть стати ідеальним рішенням, якщо необхідні оптимальна вартість, висока освітленість "денним" штучним світлом. При цьому світильники можуть бути не просто джерелами світла, а унікальним елементом дизайну приміщення.
Переваги та особливості світильників Ardero AL4010:
Дизайн. Універсальний лаконічний спрощений дизайн моделей дозволяє використовувати світильники у більшості сучасних комерційних інтер‘єрів
Якісна електроніка. Оснащений якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 165-265В.
Надійна конструкція. Міцний металевий корпус, пластиковий розсіювач, якісні електронні компоненти та комплектуючі.
Якісне комфортне світло. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Миттєве включення. Відсутність мерехтіння робить використання світильника комфортним та безпечним для очей.
Оптимальна ціна. Завдяки спрощеній конструкції світильники мають привабливу ціну та одночасно класичний для подібних моделей дизайн.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість в пакованні | 7 |
| Комплектація | Підвіс 1м |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Напруга, В | 165-265В |
| Потужність, W | 75Вт |
| Розмір | 180*40*1200 мм |
| Світловий потік | 6200Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світильника | Лінійний |
| Основні атрибути | |
| Колірна температура | 6500K |
- Ціна: 959 ₴



