
Блок живлення LED драйвер компактний 24V 60W (Герметичний IP67) (ElectroHouse)
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-DR60W24G
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення LED драйвер компактний 60 Вт 24 В (серія Герметична IP67), гарантія 2 роки EH-DR60W24G від компанії Electro House призначений для живлення світлодіодної стрічки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1,9 см |
| Ширина | 2,4 см |
| Довжина: | 17 см |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантія | 2 роки |
| Серія | Герметична IP67 |
| Вага | 175 гр |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вхідна напруга | 170-265 В |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Захист (IP) | IP67 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴

