
Блок живлення LED драйвер компактний 24V 24W (Тонкий) (ElectroHouse)
167 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-DR24WL3
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення LED драйвер компактний 24 Вт 24 В (серія Тонка), гарантія 2 роки EH-DR24WL3 від компанії Electro House призначений для живлення світлодіодної стрічки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 гр |
| Вхідна напруга | 170-265 В |
| Висота | 2 см |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина: | 6,2 см |
| Захист (IP) | IP20 |
| Потужність | 24 Вт |
| Серія | Тонка |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

