
Світлодіодна стельова LED панель офісна 36W 4100К 3600Lm 595х595х30мм (ElectroHouse)
443 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-SPN-36W
LED панель EH-SPN-36W від бренду Electro House - це яскравий і економічний інтер'єрний світильник з мінімалістичним дизайном. Він може використовуватися в адміністративних, громадських та житлових приміщеннях. Матовий розсіювач робить світло м'яким і комфортним, таке освітлення є безпечним для зору. LED панель 36 Вт 3600 Лм 4100К має індекс кольорового відтворення >80 Ra і не спотворює кольори. Світильник обладнаний зовнішнім драйвером для підключення до електричної мережі з напругою 220В, не чутливий до перепадів напруги і призначений для вбудованого монтажу. Світлодіодна панель EH-SPN-36W вмикається миттєво на повну потужність без мерехтіння та пульсацій, не містить шкідливих для здоров'я людини речовин і має великий ресурс роботи. LED світильник проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, виготовляється з сучасних високоякісних матеріалів, сертифікований і має тривалу гарантію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Квадратна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP20 |
| Індекс передавання кольору | >80 Ra |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 170 - 265 В |
| Сфера застосування | Адміністративна |
| Розмір | 595х595х30 мм |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 3600 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 443 ₴




