
Світлодіодна стрічка рожева 220В 4Вт/м smd2835 120ЛЕД/м IP65 герметична (AVT)
72 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1017823
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна стрічка рожева 220V AVT smd2835 120LED/м 5,1 Вт/м IP65
Ви завжди зможете застосувати подану світлодіодну стрічку 220 В для наступних цілей:
Led підсвічування рекламних конструкцій;
формування світлових фігур;
декорування дерев;
дизайн барів, кафе, ресторанів, салонів, магазинів і торгових центрів;
різдвяне оформлення особистих будинків і готелів.
На відміну від дюролайта led стрічка 220 В своєму розпорядженні більш високою яскравістю. При економічності цього продукту 5,1 Вт/м ви отримуєте приємне співвідношення ціни і якості.
Безсумнівно, надзвичайно поширений вид декоративного підсвічування — це діодна стрічка. Представлену стрічку не рекомендують використовувати в приміщенні. Продукт орієнтований на експлуатацію на вулиці для довгих ланцюгів, зазвичай — від 10 м і більше. А ось для зовнішнього декоративного використання вона чудово підходить. Головне — не забувати, що для безпечного і ефективного підключення led стрічки 220в необхідно ознайомитися з інструкцією для її використання. Також ви можете завантажити інструкцію або переглянути відео.
Увага! Не дозволяйте дітям бавитися зі світлодіодною стрічкою 220В щоб уникнути ураження електричним струмом. Сукупна довжина ланцюга не може перевищити позволительных 50 м для відповідного даного типу стрічки адаптера. Під час установки і роботи не порушуйте цілісності стрічки.
Представлена стрічка не має потреби в блоці живлення, так як підключається до мережі 220В через адаптер. Увага! Адаптер живлення не входить в комплект і купується додатково.
При підключенні стрічок 220В до мережі живлення необхідно використовувати виключно ті аксесуари, які відповідають обумовленим видами виробів.
Монтаж стрічки хоч і є досить простим, але вимагає точного виконання інструкцій по інсталяції, так як напруга 220 В не є нешкідливим для людини.
Переваги презентованой світлодіодної стрічки:
Можливість з використанням адаптера підключати поспіль в один ланцюг від 1 до 50 м стрічки без застосування додаткових блоків живлення і підсилювачів.
Експлуатація на вулиці. Вологозахищеність IP65.
Тепло - і морозостійкість від -20 до 30°С.
Гнучкість дає можливість виконувати фігури різних типів.
Високі характеристики міцності: не тріскається і не б'ється.
Не має ультрафіолетового спектру.
Неважкий монтаж. Для кріплення стрічки не буде потрібно спеціального інструменту і мати професійних навичок.
так як споживає лише 5,1 Вт/м - економія електроенергії.
Всі наявні в лінійці кольору для втілення неординарних думок та рекламного спрямування.
Не потребує блоці живлення. Це мінімізує витрати на підсвічування.
Не вимагає додаткового техобслуговування після завершення кріплення.
Таку повітронепроникну стрічку ви зможете експлуатувати її при високій вологості для підсвічування будівель або корпусів. Значно збільшилася затребуваність наданого продукту в маркетингу. Діапазон кольорів світіння стрічки до того багатогранний, що дозволить вам зробити унікальне декоративне освітлення. Світлодіодна стрічка рожева 220V AVT smd2835 120LED/м 5,1 Вт/м IP65 кріпиться до поверхні монтажними кліпсами.
Технічна характеристика led стрічки:
Тип діода: SMD 2835
Кількість світлодіодів: 120 шт/м
Потужність: 5,1 Вт/м
Світловий потік: 960 люмен/м
Ступінь вологозахисту: IP65 — двосторонній элур
Кут світіння: 120 градусів
Робоча температура: -20... 30 °С
Гарантія: 12 місяців
Напруга: 220 В
Габарити корпусу: 9мм * 5мм
Розмір діодів: 28*35
Період служби світлодіодів: 30 тис. годин
Частота розрізання: 1 м (48 світлодіодів)
Кількість діодів в метрі: 48 шт.
Клас стрічки: AVT
Колір світіння: Рожевий (P)
Для під'єднання діодні стрічки до мережі 220 вольт треба в добавок замовити:
адаптер живлення;
конектор двосторонній;
заглушка;
кембрики термоусадочні;
монтажні кліпси.
Світлодіодну стрічку 220 В не можна опускати у воду. Не можна використовувати її в басейнах, лазнях і акваріумах!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 50 М |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 100 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Потужність | 6W/m |
| Застосування | Для вулиць |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік на метр | 50 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Кут світіння | 140° |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м



