
Блок живлення для світлодіодної стрічки 5V 2А 24Вт IP20 розетковий (AVT)
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1013306
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
LED блок живлення розетковий забезпечить надійну та стабільну подачу енергії LED освітлювальним системам. З потужністю 10 Вт, електроенергією 5 В та струмом 2 А, він підходить для живлення широкого спектру LED світильників, стрічок та інших пристроїв.
Переваги LED блока живлення
Переваги цього пристрою:
Нескладний монтаж. Наявність штекера mini jack 5.5 мм і кабелю живлення спрощує процес встановлення і з'єднання з різними пристроями і системами.
Пасивна система охолодження. Не видає шумів та не забивається пилом.
Безпека. LED блоки живлення зазвичай мають вбудовані захисні механізми, які допомагають уникнути перенапруги, перевантаження чи короткого замикання, забезпечуючи безпечну роботу пристроїв.
Де можна використовувати LED блок живлення
Завдяки своєму зручному дизайну цей LED БЖ ідеально підходить для освітлення,для використання як вдома, так і в комерційних приміщеннях, для виставкових стендів, декоративних світлодіодних елементів та для багатьох інших цілей. Негерметичний корпус накладає певні обмеження на використання блоку живлення.
Р бп = (Р св 1 м x L заг св) 20%, де
Р бп – потужність блоку живлення,
Р св 1 м – споживана потужність 1 метра led стрічки,
L заг св – загальний метраж стрічки, що підключається,
20% – запас потужності блоку живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 220-250 V |
| Висота | 80 мм |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 71 мм |
| Клас якості | Standart |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Потужність | 10W |
| Охолодження | Пасивне |
| Струм на виході | 2 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴



