
Блок живлення для світлодіодної стрічки 5V 5A 25Вт IP20 MC (AVT)
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1017933
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Led блок живлення 5V МС-5A 25 Вт IP20
Характеристики блоку живлення:
Вага: грам
Розміри: 85*58*38 мм
Тип корпусу: перфорований
Матеріал корпусу: Метал
Вихідна потужність: 25 Вт
Вихідна напруга: 5V
Струм на вході: 5
Гарантія – 1 рік
Клас захисту: IP20
Даний блок живлення відносять до серії MC 5V. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є одним з їхніх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення в будь-якому місці.
Представлені блоки порадують вас надійністю і стабільністю роботи. Ця серія джерел живлення перевірена часом на led ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії і користуються такими блоками для створення світло-технічних проектів.
Вихідну стабілізовану напругу 5V даного джерела живлення безпечно для людини. Блок живлення має захисний металевий перфорований корпус ступінь захисту IP20 і встановлюється в приміщеннях з нормальною вологістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 160-260 V |
| Висота | 38 мм |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 85 мм |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 25W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴



