
Світлодіодний димер для LED стрічки 12В 2А 24W механічний білий (AVT)
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1009513
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED диммер білий 2А - 8Вт
Маючи багаторівневу регулювання яскравості, включаючи/вимикаючи диодную стрічку, представлений диммер дозволить зробити led підсвічування безмежно багатої і багатогранною.
Слід використовувати цей девайс і для підсвічування в розкішному ресторані або кафе, нічних клубах, торгових центрах, у вуличній підсвічуванню великого міста. Будівельна підсвічування об'єктів також не обходиться без диммера. Як бачимо з прикладів вище, сфера вживання вищезгаданого пристрою дуже широка.
Цей пристрій підключають до стрічки потужністю 14,4 Вт/м до 5м, до 7м стрічки потужністю 9,6 Вт/м, а також стрічки до 15м потужністю 4,8 Вт/м.
Можливості LED диммер білий 2А - 8Вт :
Регулювання яскравості від 10% до 100%
Включення/вимкнення підсвічування
Налаштування динамічних режимів.
Диммери слід розділити на декілька типів: радіо диммери, стаціонарні та інфрачервоні. Приєднавши будь-який з таких видів до освітлювальних приладів, ви можете регулювати режими, змінити яскравість світіння, швидкість перевагу режиму, а також приєднувати декілька діммеров у зв'язці. Такий виріб, як диммер, дає можливість не тільки утворювати умовне зонування в житлових будинках і квартирах, але і здійснювати керівництво ним.
Даний диммер використовують для регулювання яскравості світла світлодіодної стрічки та інших освітлювальних елементів. Презентований диммер має в комплекті пульт управління, який працює в межах 30 метрів. Такий пульт працює на радіохвилях.
Використовувана програма запам'ятовується і при виключенні диммер зберігає її.
Увага! Дуже важливо під'єднати радіо диммер коректно. Напруга 12В повинно надходити на вхід 12-24В, а led стрічку слід під'єднати до виходу димера ( - LED).
На випадок, якщо вам треба під'єднати декілька діммеров у зв'язці, можна застосовувати для з'єднання шнур з роз'ємами типу RJ45. Це дає можливість синхронізувати управління величезної кількості метрів стрічки.
Прилад, який регулює світло на відстані, називається діммером. Завдяки цьому пристосуванню ви можете легко змінювати яскравість світла будь-якого сучасного світлодіодного приладу: лампи, світильники, led лінійки, діодні стрічки.
Технічні дані диммера:
Країна-виробник — Китай
Тип — світлорегулятор
Наявність каналів — 1 канал шт.
Вид — сенсорний
Тип керованості — дистанційне RF
Вхідна напруга — 12-24В
Наявність кнопок — 5 шт.
Ток — 2А
Радиодиапазон сигналу — до 30 м
Потужність — 24 W
Габарити— 70*30*25 мм
Габарити пульта — мм
Рівень захисту — IP 20
Гарантійний термін — 12 місяців
Комплектація:
диммер — 1 шт.
пульт управління — 1 шт.
керівництво — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | AVT |
| Висота корпусу | 25 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина корпусу | 70 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон керування | 1 |
| Потужність | 24W |
| Призначення | Для монохромних стрічок |
| Особливості | Без пульта |
| Робоча напруга | 12 V |
| Тип | Механічний |
| Струм на виході | 2 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴




