
Світлодіодна лампочка LED Е27 G45 8Вт нейтральна біла 4100К SIVIO
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1018551
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа G45 SIVIO нейтральна біла 8W 4100K E27
Будучи першокласним виробом, led лампа SIVIO порадує вас своїм якісним рівнем і доступністю, забезпечивши економію електричної енергії до 85%, а стало бути, безсумнівно допоможе заощадити гроші. Більш того, з представленої лампою ви дбаєте про навколишнє середовище, оскільки вона вважається екологічно безпечним.
Лампа приносить значний потік світла і це є її ключовим перевагою, в наслідок цього її, в основному, застосовують як ключове джерело освітлення для комерційних і промислових об'єктів, малих і середніх бізнесів, таких як кав'ярні, кафе, міні фастфуди різного типу, швейні та промислові майстерні та інші об'єкти виробництва і реалізації товарів і провиантов, де потрібно високоякісне освітлення.
Здебільшого лампа розжарювання працює майже 1000 годин, а дана led лампа в 30 разів більше.
Світлодіодна лампа G45 SIVIO нейтральна біла 8W 4100K E27 якісно змінить лампи розжарювання потужністю більше 150 Вт.
Вставлений в лампу IC драйвер усуває мерехтіння. Відсоток вібрації напруги досягає лише тільки 5%, з цієї причини немає навантаження на зір. Лампа охоронена від стрибків напруги в мережі, в зв'язку з цим по праву є довговічною і дає нейтральний спектр білого кольору, який максимально звичний людському оку.
Продукт володіє компактними габаритами, з-за цього використовується як у головному, так і в декоративному освітленні. Лампа володіє невеликою температурою нагрівання. Це може дати можливість її вживання в багатьох люстрах і компонентах декорації, навіть якщо це будуть неміцні, мануфактурні, паперові світильники, плафони і вигадливі, креативні рукодільні або промислові світильники і люстри.
Технічні параметри лампи:
Виробник — SIVIO
Тип освітлення — лампа
Тип лампи — LED
Форма лампи — класична
Тип цоколя — Е27
Матеріал корпусу — алюмопласт
Потужність — 8W Вт
Робоча напруга — 175 — 265 В
Вхідна напруга — 220 В
Світловий потік — 800Lm
Кут розсіювання — 210°
Термін використання — 30000 годин
Колірна температура — 4100К
Рівень захисту — IP 20
Гарантійний термін — 2 роки
Габарити лампи — 45х83 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Можливість димування | Немає |
| Висота | 82 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Матеріал колби | Пластик |
| Потужність | 8W |
| Робоча напруга | 175-260 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Температура світіння | 4100 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип колби | G45 |
| Тип цоколя | E27 |
| Формфактор | Куля |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Ширина | 45 мм |
| Еквівалентна потужність | 80 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


