-4%

Світлодіодний накладний світильник з датчиком 24W круглий 5000К IP40 Sensor ЖКГ
447 ₴
429,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1018710
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний накладний світильник з датчиком 24W круглий 5000К IP40 Sensor ЖКГ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Стельовий; Настінний |
| Форма | Кругла |
| Довжина: | 180 мм |
| Потужність | 24W |
| Способ монтажа | Пластиковий фіксатор |
| Світловий потік | 2600 Lm |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Тип монтажа | Накладний |
| Клас якості | Standart |
| Температура світіння | 5000 K |
| IP захист | IP40 |
| Клас енергоефективності | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429,12 ₴






