
Датчик руху для світлодіодної стрічки PIR у профіль ON/OFF 12-24В IR 3А торцевий (AVT)
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1018804
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ІЧ датчик оптичний для світлодіодів ON/OFF 12-24V 3А (торцевий)
Датчик IR — це компактний прилад для діодного профілю. Його, крім іншого, іменують діммером і розміщують в алюмінієвий світлодіодним профіль розрив поміж джерелом живлення та навантаженням. Розміри такого диммера зменшені, зважаючи на його можна використовувати в коротких світильниках.
У представленому інтернет-магазині ви завжди зможете придбати якісний датчик з гарантією тривалої і стійкої служби!
Застосування:
Цей виріб потрібно застосовувати для діодної підсвітки кухонної робочої поверхні, шифанеров або комірок, стелажів та інших меблів.
Монтажні роботи:
Не забувайте, будь ласка, що працювати слід обов'язково при виключеному живленні в електричній мережі.
Приєднати контакти механізму до світлодіодної стрічки.
Підключити контакти датчика до блоку живлення.
Помістити датчик і стрічку в алюмінієвий профіль.
Включити живлення в електромережі.
Інфрачервоний датчик застосовується для вмикання і вимикання одноколірних світлодіодних стрічок на 12В або 24В і для вмонтування в корпусні будівельні конструкції або предмети меблів. Закріплюють презентований продукт безпосередньо в профіль.
Технічні дані:
Напруга живлення: 12...24VDC
Граничний електрострум навантаження: 3А
Пам'ять необхідної яскравості: до відключення блоку живлення від електромережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Висота | 8 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Діапазон чутливості | 1-10 см |
| Довжина: | 47 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 36W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | Датчик руху (PIR) |
| Струм на виході | 3 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴




