-3%

Блок живлення для світлодіодної стрічки 24В 20.83А 500Вт метал (AVT)
1 230 ₴
1 193,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019861
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення світлодіодний 24V 20.83А 500W метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 65 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 261 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 500W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 20,83 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193,10 ₴





