Блок живлення світлодіодний 24V 6,25А 150W IP20 AVT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вага брутто | 550 г |
| Вага нетто | 380 г |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 29 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 150W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 6,25 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴





