Блок живлення світлодіодний 24V 8,33А 200W IP20 AVT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вага брутто | 550 г |
| Вага нетто | 380 г |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 29 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 200W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 8,33 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴





