
Блок живлення для світлодіодної стрічки на DIN-рейку 24В 2,5А 60Вт IP20 DR (AVT)
726 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1021422
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення світлодіодний на DIN-рейку 24V 2,5А 60W IP20 DR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 58 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 52,5 мм |
| Клас якості | Professional |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Потужність | 60W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | На DIN-рейку |
| Струм на виході | 2,5 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴





