
Датчик руху для світлодіодної стрічки PIR у профіль прямої 10 А 120 Вт (AVT)
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1021718
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Датчик руху для світлодіодної стрічки PIR у профіль прямої 10 А 120 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Висота | 10 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 45 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 120W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | Датчик руху (PIR) |
| Струм на виході | 10 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴

