-4%

Світильник лінійний LED BALKA PRISMATIC 70Вт 6500К IP20 120см (AVT)
329 ₴
315,84 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1021841
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний накладний лінійний світильник АVT BALKA PRISMATIC використовується для загального освітлення приміщень (промислових, офісних, торгових, адміністративних, виставкових залів, медичних та навчальних закладів, цехів, гаражів, майстерень, підсобних приміщень, коридорів, сходових прольотів, балконів та ін.). Має прозорий розсіювач, виконаний із рифленого полікарбонату (РС призматична структура), що сприяє збільшенню світлового потоку. Високий світловий потік сягає 6500 Lm. Потужність складає 70 W. Рівномірний розподіл світлодіодів по поверхні світильника забезпечує однорідність світіння без утворення темних зон. Зовнішній вигляд характеризується сучасним мінімалістичним дизайном. Ступінь захисту – IP20 (для внутрішнього освітлення приміщень).
Унікальні властивості:
1. Високий рівень яскравості 95-100 Lm/W.
2. Сучасний корпус.
3. Простий монтаж.
4. Легкість в обслуговуванні.
5. Відсутність мерехтіння.
6. Низьке енергоспоживання.
7. Екологічна безпечність.
8. Відсутність потреби у спеціальній утилізації.
9. Миттєвий старт без пауз на розігрів.
10. Захист від потрапляння пилу – IP20.
11. Тривалий термін служби – 30 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 60 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 1200 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 70W |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 7000 Lm |
| Способ монтажа | Кронштейн |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип світильника | Стельовий; Настінний |
| Форма | Лінійна |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,84 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



