
Світлодіодна лампочка LED E27 A60 10Вт холодна біла 6400К SIVIO
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1021822
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна лампочка LED E27 A60 10W холодна біла 6400K SIVIO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Можливість димування | Немає |
| Висота | 110 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Матеріал колби | Пластик |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 175-260 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Температура світіння | 4100 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип колби | А60 |
| Тип цоколя | E27 |
| Формфактор | Груша |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Ширина | 60 мм |
| Еквівалентна потужність | 100 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

