
Світлодіодна лампочка GU5.3 MR16 12В 7Вт нейтральна біла 4100К SIVIO
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1021820
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампочка GU5.3 MR16 12В 7Вт нейтральна біла 4100К SIVIO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Можливість димування | Немає |
| Висота | 49 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Матеріал колби | Пластик |
| Потужність | 7W |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 700 Lm |
| Температура світіння | 4100 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип колби | MR16 |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Формфактор | Точка |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Ширина | 49 мм |
| Еквівалентна потужність | 70 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴

