
Світлодіодний накладний світильник 12Вт круглий 6000К IP65 ЖКГ Boston (AVT)
138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022051
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний накладний світильник 12W круглий 6000K IP65 ЖКГ Boston
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Стельовий; Настінний |
| Висота | 47 мм |
| Довжина: | 170 мм |
| Потужність | 12W |
| Способ монтажа | Саморізи |
| Форма | Круг |
| Світловий потік | 1150 Lm |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Бренд | AVT |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Гарантія | 12 міс |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Тип монтажа | Накладний |
| Клас якості | Standart |
| Температура світіння | 6000 K |
| IP захист | IP65 |
| Клас енергоефективності | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴



