-2%

Світлодіодний прожектор LED вуличний 50Вт 6000К SMD SMD2-IC Sensor (AVT)
592 ₴
580,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022047
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор LED вуличний 50W 6000K SMD SMD AVT2-IC Sensor
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 210 мм |
| Клас якості | Professional |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Потужність | 50W |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип діода | SMD |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Ширина | 187 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580,16 ₴



