-2%

Світлодіодний прожектор вуличний на сонячній батареї 200Вт 6500К-1 SUN з пультом (AVT)
3 633 ₴
3 560,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022056
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор вуличний на сонячній батареї 200W 6500K AVT-1 SUN з пультом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Висота | 270 |
| Довжина: | 275 |
| Ємність батарейки, мА-год | 15000 |
| Потужність | 200W |
| Напруга панелі | 6 V |
| Розміри панелі (мм) | 380x340x17 |
| Світловий потік | 1650 Lm |
| Температура світіння | 6500K |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Ширина | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 560,34 ₴


