-11%

Панель LED стельова світильник ART 600x600мм 48Вт 5000К IP20
536 ₴
477,04 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1022510
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Панель стельова LED світильник ART 600x600мм 48W 5000K IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Потужність | 48W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 25000 час |
| Способ монтажа | Вбудований |
| Температура світіння | 5000 K |
| Форма | Квадрат |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477,04 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.

