
Світлодіодна стрічка червона СОВ 24В 9Вт/м 320ЛЕД/м IP20
115 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1022561
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна стрічка червона 24V СОВ 320LED/м IP20 - це стильний та ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. За рахунок великої кількості діодів та їх малого розміру створюється ефект суцільного світіння.
Де застосовуються світлодіодні стрічки СОВ 24В?
Червону світлодіодну стрічку COB 24B використовують для підсвітки самих різних об’єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включаючи кухню, ванну кімнату, або робочий стіл. Вона також може використовуватись і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів.
Переваги світлодіодної стрічки СОВ 24В
Серед переваг цієї стрічки слід відмітити:
Висока яскравість світла.
Тривалий термін експлуатації.
Компактні розміри.
Гнучкість, що значно розширює експлуатаційні можливості стрічки.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж червоної світлодіодної стрічки СОВ 24В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 24В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTK |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 320 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Потужність | 9W/m |
| Робоча температура | -25 °C — +60 °C |
| Робоча напруга | 24 V |
| Ресурс роботи | 20 000 год |
| Тип діода | COB |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Кут світіння | 180° |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м




