
Світлодіодна стрічка біла біжуча хвиля Running Effect 24В 10Вт/м 6000K smd2835 120ЛЕД/м IP20 Бухта 10м (AVT)
820 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1022773
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка Running effect 24V AVT smd2835 120LED/м IP20 5000К
Высокоякісна світлодіодна стрічка з ефектом Running effect.
Running effect - це ефект, при якому світлодіоди на стрічці по черзі вмикаються і вимикаються, створюючи враження хвилі, що рухається, або рядка, що біжить. Цей ефект часто використовується для створення декоративного освітлення або привернення уваги до певного об'єкта або місця.
Світлодіодні стрічки з підтримкою "Running effect" зазвичай мають спеціальний контролер, який керує послідовним включенням та вимкненням світлодіодів. Користувач може налаштувати швидкість і напрямок руху цієї хвилі в залежності від своїх вподобань.
Переваги led стрічки з Running effect:
широка область застосування (комерційні об'єкти, будинки, квартири, рекламний ринок);
безпека: живлення від напруги 24 Вольт постійного струму;
красивий колір світіння.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж світлодіодної стрічки - досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 24В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | AVT |
| Кількість метрів у котушці | 10 м |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 12,5 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Потужність | 10W/m |
| Застосування | Для бізнесу; Для дому |
| Робоча температура | 0 °C — +40 °C |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип драйвера | GZX16703 |
| Тип живлення | Від мережі (блок птання) |
| Колір світіння | Адресна |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴










