
Світлодіодний контролер для RGBW стрічки Tuya WIFI 15А DC5-24В білий (AVT)
324 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022726
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RGBW Контролер Tuya WIFI 15А DC5-24V (05 серія) Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки. Переваги LED контролера світлодіодного RGBW Tuya WIFI 15А DC5-24V функція керування через WIFI управління за допомогою програми. При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен RGBW контролер має певну потужність. Вихідний струм LED контролер DC5-24V Tuya WiFi Beacon 05 Series RGBW controller складає 6А на канал, має 1-5 каналів, живиться від блоків живлення 5-24V стабільного електричного струму. LED контролер Tuya WIFI 15А DC5-24V для керування: кольором і яскравістю світіння лед підсвідки; режимом світіння; зміною кольору; увімкненням-вимкненням підсвічування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 30W; 144W |
| Робоча напруга | 5-24 V |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | WI-FI |
| Призначення | Для RGB+W-стрічок |
| Клас якості | Professional |
| Вихідна напруга | 5-24 V |
| Особливості | Без пульта |
| IP захист | IP44 |
| Струм на виході | 6 А |
| Кількість зон керування | 4 |
| Кількість каналів | 1-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴

