
Світлодіодний врізний контролер для RGB стрічки з клемами 12А DC12-24В сенсорна панель 4 кнопки чорний (AVT)
589 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022740
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
RGB Контролер 12A DC12-24V - Сенсорна панель 4 кнопки
Лед контролер – це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера 12A DC12-24V становить 12А, має 3 канали, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
LED контролер DC12-24V RGB для управління:
кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
режим світіння;
зміною кольору;
увімкнення-вимкнення підсвічування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 144W; 288W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Сенсорний |
| Призначення | Для RGB-стрічок |
| Клас якості | Professional |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Особливості | Сенсорна панель |
| IP захист | IP44 |
| Струм на виході | 12 А |
| Пульт керування | Без пульта |
| Кількість кнопок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴


