-3%

Світлодіодний врізний контролер для W+WW стрічки з клемами 2-канальний 12А DC12-24В сенсорний 6 кнопок білий (AVT)
736 ₴
713,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022741
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер W+WW з клемами білий 2-канальний 12A DC12-24V- Сенсорна панель 6 кнопок
Контролер W+WW з клемами 2-канальний 12A DC12-24V використовується для керування колірною температурою світла лeд стрічок.
"W" - білий колір (White);
"WW" - теплий білий колір (Warm White).
LED контролер W+WW DC12-24V дозволяє настроювати відтінки світла від холодного білого до теплого білого, що дозволяє створювати різні атмосфери у приміщенні або підсвічування для різних завдань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | AVT |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість кнопок | 6 |
| Потужність | 144W; 288W |
| Призначення | Для W+W-стрічок |
| Особливості | Сенсорна панель |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | Сенсорний |
| Струм на виході | 12 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713,92 ₴

