
Світлодіодний контролер для LED стрічки RGB WIFI Tuya 12А DC5-24В 44 кнопки+3 кнопки білий (AVT)
368 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022743
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
RGB Контролер WIFI Tuya 12А DC5-24V - 44 кнопки+3 кнопки
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
Переваги LED контролера світлодіодного RGB Tuya WIFI 12А DC5-24V
функція керування через WIFI
управління за допомогою додатку Tuya.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен RGB контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контроллер DC5-24V 12A Tuya WiFi IR44 Key RGB Controller складає 12А на канал, має 4 канали, живиться від блоків живлення 5-24V стабільного електричного струму.
LED контролер Tuya WIFI 12А DC5-24V для керування:
кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
режимом світіння;
зміною кольору;
увімкненням-вимкненням підсвічування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | AVT |
| Вихідна напруга | 5-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість кнопок | 44 |
| Потужність | 60W; 288W |
| Призначення | Для RGB-стрічок |
| Особливості | Wi-Fi |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | 5-24 V |
| Тип | WI-FI |
| Струм на виході | 12 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴

