-1%

Світлодіодний контролер для LED стрічки RGBW WIFI 12А DC12-24В білий (AVT)
442 ₴
437,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022746
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RGBW Контролер WIFI 12А DC12-24V
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGBW стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен ЛЕД контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролер DC12-24V 12A WIFI RGBW складає 12А на канал, має 5 каналів, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
LED контролер WIFI 12А DC12-24V для керування:
кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
режимом світіння;
зміною кольору;
увімкненням-вимкненням підсвічування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | AVT |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість кнопок | 24 |
| Потужність | 144W; 288W |
| Призначення | Для RGB+W-стрічок |
| Особливості | Wi-Fi |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | WI-FI |
| Струм на виході | 12 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,58 ₴

