
Світлодіодний димер для LED стрічки RF одноканальний 30А DC12-24В радіо 3 кнопки чорний (AVT)
477 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022755
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Димер RF одноканальний 30A DC12-24V Радіо - 3 кнопки
Маючи багаторівневе регулювання яскравості, включаючи/вимикаючи діодну стрічку, представлений димер дозволить зробити лед підсвічування багатогранним.
Слід використовувати цей девайс і для підсвічування у розкішному ресторані чи кафе, у нічних клубах, торгових центрах, у вуличному підсвічуванні великого міста. Будівельне підсвічування об'єктів також не обходиться без димера. Як бачимо з прикладів вище, сфера застосування вищезгаданого пристрою дуже широка.
Можливості LED димера 30A DC12-24V:
регулювання яскравості від 10% до 100%;
увімкнення/вимкнення підсвічування;
налаштування динамічних режимів.
Димери слід розділити на кілька типів: радіо димери, стаціонарні та інфрачервоні. Під'єднавши будь-який з таких видів до освітлювальних приладів, ви можете регулювати режими, змінити яскравість світіння, швидкість бажаного режиму, а також під'єднувати кілька димерів у зв'язці. Такий виріб, як димер, дає можливість не тільки утворювати умовне зонування в житлових будинках та квартирах, а й здійснювати управління ним.
Даний димер використовують для регулювання яскравості світла світлодіодної стрічки та інших освітлювальних елементів.
Прилад, який регулює світло на відстані, називається димером. Завдяки цьому пристрою можна легко змінювати яскравість світла будь-якого сучасного світлодіодного приладу: лампи, світильника, лед лінійки, діодної стрічки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | AVT |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість кнопок | 3 |
| Потужність | 360W; 720W |
| Призначення | Для монохромних стрічок |
| Особливості | З пультом |
| Пульт керування | Кнопочний |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | Радіо (RF) |
| Струм на виході | 30 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴

