
Настінний клавішний груповий перемикач Tuya WiFi для RGB стрічки 3 канальний 6 кнопок (AVT)
327 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022751
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пульт Д/У, кругла батарейка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AVT |
| Висота корпусу | 86 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина корпусу | 86 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 6 |
| Призначення | Для RGB-стрічок |
| Особливості | Wi-Fi |
| Пульт керування | Без пульта |
| Тип | Пульт Д/К |
| Ширина корпусу | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴

