-3%

Світильник спрямований спот накладний "MIAMI" під лампу GU10 поворотний чорний (Horoz Electric)
792 ₴
768,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-033-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник спрямований спот накладний «MIAMI» під лампу GU10 поворотний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | max. 50W |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 128 мм х 60 мм х 72 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768,24 ₴


