
Світильник світлодіодний фасадний вуличний "NEUTRON-14" 14Вт 4200К IP65 настінний (Horoz Electric)
1 239 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076-091-0014-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний фасадний вуличний "NEUTRON-14" 14W 4200K IP65 настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 14 W |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм х 53 мм х 95 мм |
| Світловий потік (лм) | 973 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | POWER LED, SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239 ₴


