-3%

Світлодіодний світильник вуличний консольний LED "FLORIDA-30" 30Вт 6400К IP65 на стовп (Horoz Electric)
894 ₴
867,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-014-0030-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вуличний консольний LED "FLORIDA-30" 30W 6400K IP65 на стовп
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 364мм x 125мм x 77мм,ø60mm(труба) |
| Світловий потік (лм) | 3400 Lm |
| Термін експлуатації | 40.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867,18 ₴


