
Світильник LED накладний HB-S36W-5 36W 5000K квадратний настінно-стельовий (Біом)
377 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00023856
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний накладний Biom HB-S36W-5 36Вт 5000К квадратний настінно-стельовий
Світлодіодний світильник Biom 36W - це сучасне освітлення з високою ефективністю та стильним дизайном, що ідеально підходить для різних приміщень. За допомогою цього світильника ви можете створити приємне та яскраве освітлення з білим світлом, що допоможе підкреслити деталі та створити комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Він має компактні розміри та легкий монтаж, що робить його ідеальним вибором для різних приміщень, від кухні до офісу. Матовий розсіювач забезпечує рівномірний і приємний розподіл світла без сліпучих відблисків. Завдяки високій ефективності та довгому терміну служби світлодіодів цей світильник є економічним та екологічно чистим рішенням для освітлення вашого приміщення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 220x220x36 |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Світловий потік | 3600 Lm |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴


