-3%

Світильник для підсвітки дзеркал-картин LED "ANKA-12" 12Вт 4200К з кнопкою чорний
1 185 ₴
1 149,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-014-0012-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник для підсвітки дзеркал-картин LED "ANKA-12" 12Вт 4200К з кнопкою чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 550 мм * 185 мм * 52 мм |
| Світловий потік (лм) | 850 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149,45 ₴


