
Світлодіодна лампа промислова LED "CRYSTAL-20" 20Вт 6400К E27 (Horoz Electric)
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-016-1020-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа промислова LED "CRYSTAL-20" 20Вт 6400К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 175-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм х 95 мм |
| Світловий потік (лм) | 2050 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴



